Zmina cen dla domen .biz

Otrzymaliśmy informację od rejestru domen globalnych o planowanej zmianie cen domen w rozszerzeniu .biz. Nowe ceny zostaną wprowadzone również w naszym serwisie z dniem 1 listopada 2019 roku. Zmiana będzie dotyczyła ceny rejestracji, jak i przedłużenia domen .biz. Do tego czasu mają Państwo możliwość przedłużenia ważności domen ... Czytaj więcej »

4 Paź 2019
Modernizacja sprzętu

Z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy wymianę maszyn pod usługi hostingowe. Są to nowe serwery z procesorami Intel Xeon, pamięcią RAM DDR 4 oraz dyskami NVME klasy Datacenter.  Wymiana serwerów poprawi jakość, szybkość i bezpieczeństwo hostingu. W związku z tym sukcesywnie bedzięmy migrować klientów na nowe maszyny. Może ... Czytaj więcej »

12 Sep 2019
Witamy w PlatHost!

Witamy w nowej odsłonie  serwisu PlatHost! W wyniku migracji z nazwy domenowej plathost.com odnowiliśmy wygląd, szybkość działania oraz ofertę usług oferowanych w serwisie. Ufamy, że poczynione zmiany znacząco podniosą  zadowolenie naszych klientów  ze świadczonych przez nas usług. Nasz support dostępny jest do dyspozycji ... Czytaj więcej »

1 Lut 2019